![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Bohužel v dnešní době naprosto reálné... Dílko se ti povedlo...


ta poslední sloka se mi líbí nejvíc :) copak copak..takové smutné básně poslední dobou ? :/


Martine.. nápad to je opravdu dobrý... hlavu a patu to taky má... sice jsem se trochu zadrhla na asi dvou místech víc ne... ale jinak nemám nic proti ..


Devils_PIMP: a vřele doporučuju na uklidnění nervů, nejlepší čas je tedy při svítání a nebo pak při západu slunce


Já se začetl tak, že nemůžu hodnotit jinak než za jedna - je tam vše :-) ... i naděje. Díky.


věnec poslední to bych mozna prohodil
Jinak hodne paradni dnes jsi mi sednul do noty
Jinak hodne paradni dnes jsi mi sednul do noty


Krásná....až mě bolí u srdce...
Zelenou peřinou klidně
ukrývám postavu svoji
tichounce zatepe
srdíčko ubohé
Zelenou peřinou klidně
ukrývám postavu svoji
tichounce zatepe
srdíčko ubohé


Srdicko ubohe - to je jak zly ten andel - nadherny Quasimodo ... To mi tam nesedi
Jinak to shledavam velmi zdarilym
Jinak to shledavam velmi zdarilym


Devils_PIMP: možná to tak přijde, ale když jsem jezdíval pod stan na Šumavu tak jsem to zažíval skoro pořád, takže z mé strany to vyházelo oprabvdu ze srdce a ze skutečnosti žasnutí, kdy příroda začíná ožívat ( ach to byly krásna léta )


Je tam pár jezkých chvil- ale uprimne me to prijde misty - "umele" jako by se basnik do te one pasaze nutil v uporne snaze omamit ctenare


Obsah je moc pěkný, ale zpracování umíš mnohem líp ;)


GULI: při poslechu té písně mě napadl ten motiv kříže


Ten kříž je dobrý nápad,to by mě nenapadlo..:-)
Když si najdeš na you tube jihlavskou kapelu Metanoon,mají tam i písničku -Křižáci-mě se to líbí,a vůbec všechno co hrají..
Když si najdeš na you tube jihlavskou kapelu Metanoon,mají tam i písničku -Křižáci-mě se to líbí,a vůbec všechno co hrají..


taron: no ano o to jde v dnešní době se lze jen dohadovat, ale nevěřim, jak tvrdila církev, že tam šli aby vyhnali bezvěrce. myslim že tam šli kvůli něčemu jinému


Kakuzu: forma básně do kříže...to pochválím.., docela se to povedlo...obsah nekomentuji..myslím si něco podobného jako Puero....není to tak jednoduché a v dnešní době docela složité přijít pravdě na kloub...jo a ti templáři...je fajn, že se o to zajímáš..možná jdeš po správné cestě..já nevím , musím se taky na templáře ještě podívat :)


Cvokhauz: nic se neděje jo to u nás ššproty jsou taky malé rybky. Takže na Každým šprochu pravdy trochu :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [16], Adéla [14], sqeerukl [13], Ingo [13], máni brzková [12], filliu [11], MaPi [11], TenNovej [11], Pigi [9], Ho visto cadere una stella [2]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)