![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Ten den to dotáhl, moc fajn. Starosvětské.
Abych citovala Hraběte: "Jsi prokletí které jsem si vyprosil
pro klid své zadlužené duše"
pro klid své zadlužené duše"
To je ale krásný, hluboký a chytrý ... Jako Ty ;-) :-) Tak nesmutni. Zas píšeš jako mistr :-)
:-D Ten úvod ... Mě baví, je hezký Tě zas po čase vidět "naživo" ;-) Písnička pěkná, má to říz. Jen na to "lalala" bych se vykašlala, "nanana" už je lepší ;-) A ono to nemá konec ? ;-) I když chápu - náčrt :-)
Súhlasím s Mamkou, puerom i Severakom. ;) Báseň sa mi veľmi páči, najmä druhá strofa. Uprav si ju po gramatickej stránke, ok? :)
Když svléká, tak také úzké a malé. A tečky a čárky buď všude nebo nikde. :-)
s Veronikama byly vždycky problémy, ale inspirativní problémy
Lepší by bylo "kde svlíká se". Jinak je zajímavá jen ta druhá strofa. Možná kdybys napsal něco o mně, bylo by to mnohem lepší :-D ;-)


