1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 08.02.2024 - 09:49
komentářů21
oslov radek: Díky, to mě moc těší :)
přidáno 08.02.2024 - 09:47
komentářů13
wojta: Já seju svazenku a inkarnát. Do pruhů mezi stromky v sadu. Včelám to hrozně svědčí. Svazenka se zaoře a jetel usuší. Navíc se plevelí do louky a je to hezky barevný. Žádný dotace nechci ani vidět, nehodlám se pak uklánět před nějakým úřadou. Každopádně o tom ta říkanka nebyla, narazil jsem tu na básničku u níž autor zapomněl odmazat cancour, že to je vygenerovaný AI. To jsem fakt vidět nemusel. Absence rytmu mě mrzí, já ho v tom spatřoval, byť ne takovej ten krotkej, samosevnucující :) Díky moc za názor :)
přidáno 08.02.2024 - 09:37
komentářů11
Orionka: Díky moc :) No, pár čtyřverší už jsem sesmolil. Hrozně mě baví.
přidáno 07.02.2024 - 17:47
komentářů13
Spíše bych upozornil na ty, kteří sice nasejí, shrábnou dotace a zůstane toho na jejich polích ležet tolik, že se vyplatí za ně
i pracně sklízet. Tam je chyba.
Jinak na mně působí rušivě kostrbatost verše, přetlačená silou sdělnosti. Dík.
přidáno 07.02.2024 - 17:40
komentářů11
Líbí se to všechno. A oceňuji změnu formy – teda možná to není změna, ale pamatuji si tu tvou ustálenou jinak.
přidáno 07.02.2024 - 12:34
komentářů21
Líbí
přidáno 07.02.2024 - 07:02
komentářů11
Sasanka: Díky, to mě těší :) Ta čtyřverší spolu nemají samozřejmě vůbec nic společného. Jen jsem je navázal na jeden provázek, abych je sem nemusel dávat po jednom ;)
přidáno 06.02.2024 - 19:28
komentářů11
Líbí se mi celá, ale začátek nejvíc.
přidáno 06.02.2024 - 16:25
komentářů8
Hanulka: Jojo, tohle je myšleno tak, že není dobré si z nich udělat životní filosofii. Inspirovala mě k tomu jedna osoba, vlastně spíš moje představa o ní. Díky za nakouknutí :)
přidáno 06.02.2024 - 16:20
komentářů11
Hanulka: Mlčeti Zlato: Psavec: Díky všem za nakouknutí. Těší mě, že stály za komentář :)
přidáno 06.02.2024 - 15:00
komentářů11
Povedené mini.
přidáno 06.02.2024 - 13:28
komentářů8
DDD : též často cítím provázení stínů, je to tak. Líbí. Děkuji.
přidáno 06.02.2024 - 13:23
komentářů11
DDD : máš to opět hezky sestavené. Přeji také, ať se brzy uzdravíš. Madeira je krásná. Tobě děkuji.
přidáno 06.02.2024 - 11:28
komentářů11
Cítím melancholii, ale nad i víru v lepší. Tak ať přijde.
přidáno 05.02.2024 - 07:12
komentářů8
Psavec: Dandy: Díky oběma za nakouknutí :)
přidáno 04.02.2024 - 22:34
komentářů8
Stíny nás provází.
přidáno 04.02.2024 - 19:05
komentářů8
Moc pěkné.
přidáno 02.02.2024 - 18:47
komentářů13
Psavec: Jojo. A u toho bych aj zůstal :)
přidáno 02.02.2024 - 15:23
komentářů13
Hlavně že se mu daří.
přidáno 02.02.2024 - 12:21
komentářů13
DDD : ty jsi pedagog - paráda, tím víc ti fandím. A piš nám, prosím, pro potěchu dál. Děkuji.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 155
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
kajica řekla o Leluš :
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer: -spisovatelka -žiačka -HLAVNE KAMOŠKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA (S LELUŠOU A LUCY SME BFF
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming