1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 15.03.2012 - 10:20
komentářů14
Dík :-) Je to divný, ale když jsem to viděl napsaný kurzívou, nějak mi to vadilo. Takhle mi to přijde takový nějaký lepší...
přidáno 15.03.2012 - 10:17
komentářů14
Vrať mi tvou kurzívu už si tě bez té dámy neumím představit - na tebe je dílko neobvyklé ale stále stejne lehke a krasne
přidáno 13.03.2012 - 21:30
komentářů17
Pěkné, líbí se mi.
přidáno 13.03.2012 - 01:33
komentářů17
souhlasím s ostatními komentáři. povedená
přidáno 12.03.2012 - 10:51
komentářů17
Líbí.
přidáno 10.03.2012 - 19:44
komentářů17
je tak jemná až hladí! nejradši bych se do těch slov položila a usnula ... :)
přidáno 09.03.2012 - 10:35
komentářů12
ioreth: ne - opravdu nedokážu vyjádřit, jak mě tvá slova těší :-)
přidáno 09.03.2012 - 08:21
komentářů9
ioreth:Co říct? Moc děkuju za čas strávený nad mými výtvory. Nebudu odepisovat na každý komentář zvlášť, ale mám ze všech opravdu nesmírnou radost :-)
přidáno 08.03.2012 - 17:36
komentářů9
ani nedýchám, abych jej nevyplašila.
překrásné. zakládám:)
přidáno 08.03.2012 - 17:34
komentářů11
něco jsem chtěla...
a už jsem pro krásu zapomněla.
přidáno 08.03.2012 - 17:32
komentářů8
celý Skácel. líbí
přidáno 08.03.2012 - 17:29
komentářů9
ta volnost...
přidáno 08.03.2012 - 17:27
komentářů14
je v ní krásná jistota. líbí se mi
přidáno 08.03.2012 - 17:25
komentářů11
chci tvou sbírku! až ji vydáš, dej mi vědět, prosím:)
přidáno 08.03.2012 - 17:21
komentářů13
ten konec...aaa! nádhera. a taky mi to připomnělo Štipačeva.
..
až se nám v prsou tají dech
hvězdy nám tančí na křídlech
..
přidáno 08.03.2012 - 17:19
komentářů12
Krásné...
přidáno 08.03.2012 - 17:19
komentářů12
to je skvělé, cítím radost:)
přidáno 08.03.2012 - 16:09
komentářů14
ten úvod - taková pravda.
přidáno 08.03.2012 - 16:07
komentářů8
to je dar.
přidáno 08.03.2012 - 16:06
komentářů12
hm, miluji Skácela. jako bych četla jeho básně, tento styl zbožňuji.
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Nikytu řekla o Tom Cortés :
Pan Textař, a taky skladatel a zpěvák. Je znát, že je z oboru a umí. Píše velmi dobře a nápaditě. I jeho písně jsou dobré. Rozhodně stojí za pozornost. Doporučuji. ;-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming