![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Dík :-) Je to divný, ale když jsem to viděl napsaný kurzívou, nějak mi to vadilo. Takhle mi to přijde takový nějaký lepší...
Vrať mi tvou kurzívu už si tě bez té dámy neumím představit - na tebe je dílko neobvyklé ale stále stejne lehke a krasne
je tak jemná až hladí! nejradši bych se do těch slov položila a usnula ... :)
ioreth: ne - opravdu nedokážu vyjádřit, jak mě tvá slova těší :-)
ioreth:Co říct? Moc děkuju za čas strávený nad mými výtvory. Nebudu odepisovat na každý komentář zvlášť, ale mám ze všech opravdu nesmírnou radost :-)
ani nedýchám, abych jej nevyplašila.
překrásné. zakládám:)
překrásné. zakládám:)
ten konec...aaa! nádhera. a taky mi to připomnělo Štipačeva.
..
až se nám v prsou tají dech
hvězdy nám tančí na křídlech
..
..
až se nám v prsou tají dech
hvězdy nám tančí na křídlech
..
hm, miluji Skácela. jako bych četla jeho básně, tento styl zbožňuji.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Tom Cortés :Pan Textař, a taky skladatel a zpěvák. Je znát, že je z oboru a umí. Píše velmi dobře a nápaditě. I jeho písně jsou dobré. Rozhodně stojí za pozornost. Doporučuji. ;-)


