|
změní se..v ozvěnách
|
|
|
|
|
|
Moje představa o posmrtném životě :D. Nevím, zda jsem zvolil správnou kategorii - strašidlné to moc není, ale je to takové ponuré, ale zase rozhodně ne smutné. Možná by se dalo popřemýšlet o fantasy, ale nevím. Samozřejmě je možný přesun.
|
|
|
|
„Fiery Tail for a Good Knight“. Pokračování série blbůstek Nedobrý angličtin, tentokrát pohádka o „princes“. Čtěte pozorně, všechny chyby jsou záměrné.
|
|
To není podle skutečnosti
|
|
Mělo se to jmenovat dneska umřu, nebo nebe, popřípadě eat my balls. Črty pro náhodněho čtenáře (kokota). Nevim. Dva měsíce nemám display.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
..Mistrovi Janu Husovi"
|
|
|
|
nechci
|
|
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
lidus řekla o prostějanek :Měsíc. Občas moje externí paměť ( :-) ). A člověk, co mě drží víceméně nohama na zemi. A tak :-)


