|
mlčky sepsaný, dlouho nevydaný
|
A chtěla bych tě, ne odhalenou, ne s hlavou zabořenou.
Chtěla bych hladit kůži zakrytou, cítit tu vůni proklatou a nechci tvou nahou verzi, bez špetky studu, chci tu citlivou a ne slyšet jen.
-už budu-
Chci zase vidět tvoje oči plné lásky, bez jakékoliv masky a chci to jak na sebe se koukáme, jen my dvě, i kdybych měla skončit zas na dně.
Tak koukej se na mě, tak jako naposled, s něhou co přiměje mě věřit v navždy, je to přesný plán mojí vraždy.
Rozpouštím se, jsem jak med a i těch pár vět, dávají mi zase pocit, že padám do tvé moci.
Tak pochop tuhle věc, nechci tě jen na jednu noc, jde mi o nás obě a o přítomnost.
Přítomnost co tvoří nás, v to lepší změní každou část.
a já?
Já neztratím svůj hlas, stejně jako nedovolím abys o něj i ty přišla zas.
Pojďme opravit tenhle vrak a zkusme to spolu, klidně jen tak.
Bez velkých gest a zbytečných slov,
postavíme znovu, ten záchranný most.
Není to o těle, co odevzdáš v šeru,
je to o duši, kterou s opatrností si beru.
Chci znát tvoje ticho i tvůj smích,
být tvým útočištěm v dobách zlých.
Už žádné masky, jen čistý list,
v tvých očích se znovu učit číst.
Že nejde o chvíli, co za moment zmizí,
ale o to už nebýt víc si zas cizí.
~minimálně napořád~
Chtěla bych hladit kůži zakrytou, cítit tu vůni proklatou a nechci tvou nahou verzi, bez špetky studu, chci tu citlivou a ne slyšet jen.
-už budu-
Chci zase vidět tvoje oči plné lásky, bez jakékoliv masky a chci to jak na sebe se koukáme, jen my dvě, i kdybych měla skončit zas na dně.
Tak koukej se na mě, tak jako naposled, s něhou co přiměje mě věřit v navždy, je to přesný plán mojí vraždy.
Rozpouštím se, jsem jak med a i těch pár vět, dávají mi zase pocit, že padám do tvé moci.
Tak pochop tuhle věc, nechci tě jen na jednu noc, jde mi o nás obě a o přítomnost.
Přítomnost co tvoří nás, v to lepší změní každou část.
a já?
Já neztratím svůj hlas, stejně jako nedovolím abys o něj i ty přišla zas.
Pojďme opravit tenhle vrak a zkusme to spolu, klidně jen tak.
Bez velkých gest a zbytečných slov,
postavíme znovu, ten záchranný most.
Není to o těle, co odevzdáš v šeru,
je to o duši, kterou s opatrností si beru.
Chci znát tvoje ticho i tvůj smích,
být tvým útočištěm v dobách zlých.
Už žádné masky, jen čistý list,
v tvých očích se znovu učit číst.
Že nejde o chvíli, co za moment zmizí,
ale o to už nebýt víc si zas cizí.
~minimálně napořád~
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]» řekli o sobě
Severka řekla o Lizzzie :Malá zářivá slunečnice, která píše duhovou poezii...která ráda tancuje v dešti...a po kapsách schovává lízátka a bublifuk...;) ;) ;)

