|
|
|
I přes to,že má klaun úsměv na tváři,nemusí být šťastný,pod širokým usměvavým obličejem nakresleným barvami se může skrývat obličej ztrápený starostmi,samotou.....
|
|
nestýskám si, je to divný , docela klid... tak jako když už se jeden srovná. Čas si stejně beží a je mu šuma fuk, jak moc nadáváme!
|
|
|
|
Každý z vás jistě zná když někdo soudí někoho jen podle toho jak se chová nebo jak vypadá...paradox je v tom že nikdo z nás neví čím si tím člověk prošel nežily jsme jeho život tak ho nemužeme soudit..můžeme zjistit jen příčinu toho všeho
|
|
|
|
|
|
|
|
Píseň bez hudby.
|
|
Báseň na Lízinku Tachecí z Kohoutovy Katyně
|
|
Taková lehčí erotika... snad to někdo dočte do konce... ;) → nebylo by lepší druhý odstavec vynechat??
|
|
|
|
|
|
Kolikrát ještě vyjde slunce.
|
|
cíl
|
|
|
|
Mé pocity z nečekané písemky ze kterého určitě dostanu PLNÝ POČET BODŮ :D
|
|
|

