přidáno 01.12.2011
hodnoceno 2
čteno 1301(10)
posláno 0
Kdybys mě hledal
budu schovaná v houští
se srdcem až v krku
a s papírovým kapesníkem
doufajíc že mě někdo objeví

kdybys mě hledal
nebylo by marné
kouknout se pod postel
kromě prachu a špíny
našel bys plačící děvčátko

kdybych tě hledala
asi bych koukla pod hladinu
mezi proudy bych hledala
tvou ruku a zbytky horkého dechu
zbytky po životě

kdybych tě hledala
asi bych prošla celé město
a hledala mezi stromy a stíny
dokud bych nenašla stopu
jak tě získat zpátky
přidáno 01.12.2011 - 16:18
Moc hezké dílko :) Někdo má možná jen strach hledat...

I kdybych hledal tisíc let,
i kdybych prošel celý svět,
i kdybych sklidil všechen prach,
i pak bych našel jen svůj strach.
přidáno 01.12.2011 - 15:00
Smutná, nostalgická... mě už by nikdo nehledal... hi,hi...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Kdybys mě hledal : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Prokletí
Předchozí dílo autora : Jsi Jako...

» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o Severka :
Hvězda naděje.....její světlo neroste ani neslábne....Je neměnou skutečností. Její slova dokáží vnést světlo i do těch nejtemnějších chvil.....Velmi si vážím jejího přátelství E
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming