|
Tak něco na odlehčení.
|
|
Když nešťastná láska trvá a upřímnosti se nedostává...
|
|
stínohra
|
|
...
|
|
|
|
mlčí
|
|
mlčí...
|
|
mlčí
|
|
mlha
|
|
Mlsná pusa, to je velký problém nejen u lidí, ale i u zvířátek. Těžko se s tím bojuje a často se prohrává. Nakonec naše kozička o tom ví své.
|
|
|
|
nechce
|
|
|
|
taková myšlenka... většina mi dá zřejmě za pravdu...
|
|
pocit
|
|
...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
CzechJack» narozeniny
gabkin [18], Black Martinsha [18], Verena [18], Ridgid [18], sad.dreamer [18], Redkiller [16], geezr [8], Agapios [7], sklepmistr_původní [2]» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".

