|
Úplně obyčejný (možná trošku moralistický) příběh, načáraný na koleni ve vlaku..."jen" je skutečný...
|
|
|
|
Ze sbírky: "In Vino Veritas"
|
|
|
|
Lehce depresivní detektivka proložená koledami
|
|
|
|
|
|
Rozhodla jsem se pro trochu smutnější verzi básničky..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
_
|
|
Ne každý výkyv počasí je jen hříčkou přírody. Do té doby jsem se cítil jako nebojsa. Moje sebevědomí už opadlo. Můžete se těšit na hororovou sci-di povídku s nádechem úvahy, kterou jsem si prožil.
|
|
|
|
Bojíte se bouřek? Nemusíte.
|
|
Taková maličká metafora :)
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Lukas R. Horner» narozeniny
LadyLoba [18], marička [18], JFTWT [14], Meonys [11], slavek [6], Morholt [3], aska [1]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)


