|
No comments from user HaNy are available.
Thank you.
|
|
Lublin 17/1/2013 - 11:30 SEČ – mi věnoval Vesmír chvilku…
(snažím se učit, zatím žádná „Áčka“. Teda snad?!)
|
|
|
|
V návaznosti mj. na článek „Humor jako důsledek evoluce?“ mě napadlo vytvořit vtipně hravou blbinku jako kdysi. Text není míněn vážně, je to jen černý humor o fiktivním staříkovi a rovněž samozvaném řečníkovi, pro kterého neexistují tabu.
|
|
Tuto povídku jsem skutečně přidal na svůj facebookový profil, kde si ji následně přečetli všichni mí spolužáci... pomohla mi začlenit se :-)
|
|
|
|
|
|
Snad první můj pokus o nějakou prózu...jedná se jen o kousek povídky, kdoví co bude dál ?
|
|
|
|
dávno známá pravda o nepotřebnosti zlatejch kreditek a místa v síni slávy, pokud si v sobě nosíte krásno z toho, že existuje nádhernej člověk...
|
|
|
|
Taky stará báseň z doby mého dospívání.
|
|
Aneb když hudba inspiruje k napsání alternativního textu k písni. Doufám, že mě za tuto verzi oslavy neukamenujete. :-)
|
|
Kratičká myšlenka, která mě napadla v souvislosti s... jednou osobou. :-) Napsáno už před časem.
|
|
Někdy potřebujeme právě to, čemu se tak bráníme. Něco zničit, abychom mohli něco začít budovat. Dopustíme, aby se tak stalo?
|
|
Jedná se o anglickou verzi mojí původní básně *Dvoutaktová*. I zde doporučuji číst v rytmu tikotu vteřinových ručiček. ;-)
|
|
Pod tíhou vod...
|
|
...
|
|
|

