Kategorie všechny

o chlapech a o nás
přidáno 22.05.2009
hodnoceno 2
čteno 1743(32)
posláno 0
Ze sbírky: "Balady našich dnů" (Poslední báseň této sbírky)
přidáno 15.05.2009
hodnoceno 2
čteno 1903(14)
posláno 0
co je po smrti?....
přidáno 01.02.2008
hodnoceno 2
čteno 1375(13)
posláno 0
Jak si představit peklo, když né jako místo plné mučení
přidáno 12.03.2009
hodnoceno 2
čteno 2046(19)
posláno 0
česká verze. /překlad/. :) hm, hm. a co víc ;) proč jsem to vlastně psala? teď mi to příde divný :D možná by to bylo lepší jen s topu druhou částí ;) co myslíte? :)
přidáno 20.04.2008
hodnoceno 2
čteno 1576(22)
posláno 0
....
přidáno 10.11.2007
hodnoceno 2
čteno 2046(12)
posláno 0
Jak snadno a rychle... se dá o vše přijít...
přidáno 07.03.2008
hodnoceno 2
čteno 1978(13)
posláno 0
Paralýza jednoho rána
přidáno 25.11.2009
hodnoceno 2
čteno 1439(9)
posláno 0
....................
přidáno 27.07.2008
hodnoceno 2
čteno 1748(10)
posláno 0
Utíká městem pryč. Daleko od nich. Vždyť mu právě řekli, že zemře… A mezi všemi těmi myšlenkami začne vnímat svůj přívěšek na krku. Stříbrný drak sebou hází, jako kdyby chtěl zpřetrhat okovy a uletět. Na to se jich zapomněl zeptat, co ten drak vlastně znamená
přidáno 06.03.2008
hodnoceno 2
čteno 1275(5)
posláno 0
Místo, aby padal k zemi, vyrazí z jeho zad křídla a on míří kupředu. Celé jeho tělo je v podivné křeči, která ho natahuje a kroutí. Zdá se, že ho to bolí, ale přesto neochvějně zůstává ve vzduchu. Místo rukou pařáty, dlouhý krk a na něm dračí hlava.
přidáno 07.03.2008
hodnoceno 2
čteno 1374(5)
posláno 0
pořád se musíme rozhodovat, na volbě závisí budoucnost...
přidáno 07.04.2008
hodnoceno 2
čteno 2017(8)
posláno 0
Daroval jsem za to svůj život a teď už nemám, co nabídnout. Jinak bych s tím utíkal za nějakým snílkem, stejně jako gambler s vejplatou do herny.
přidáno 04.09.2008
hodnoceno 2
čteno 1557(4)
posláno 0
Začátek všeho je porazit sám sebe
přidáno 04.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1585(6)
posláno 0
Dají se sny ovládat za pomoci vůle???
přidáno 31.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1383(5)
posláno 0
Aneb když je mi smutno... :-(
přidáno 18.02.2008
hodnoceno 2
čteno 1386(14)
posláno 0
...prostě ze života...
přidáno 11.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1779(14)
posláno 0
Dívka, která se dostane do světa krvelačných bestií ;) třeba to tu někoho osloví :D
přidáno 20.08.2008
hodnoceno 2
čteno 1534(6)
posláno 0
Byla a doposud je pro mě aktuální. E
přidáno 11.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1489(18)
posláno 0
aneb, jak jsem si dveře zavřel
přidáno 13.12.2009
hodnoceno 2
čteno 1614(15)
posláno 0
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming