|
list
|
|
Občas mi odkudsi přichází jako by "vzpomínky" na něco,co se pravděpodobně nikdy nestalo,ale je to tak intenzivní,jako by ve mě byla nějaká dávná zem-Irsko,Skotsko,stará Anglie..
|
|
|
|
Myslím že toto pochopí tu asi každý :)
|
|
Přesun z písmenu, tam duben 2011; původní anotace: možná to předělám, možná smažu ...
|
|
Jen pro silné povahy!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
...
|
|
pisu ze zahranici.. tak pardon za hacky, carky a tecky... M.
o cem to je:
https://www.google.pl/search?q=tini+house+nation&espv=2&biw=1242&bih=606&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiy_OXOiqXNAhVjMJoKHaftAI8QsAQIOA
|
|
opravdu takové pitomina
|
|
Trocha historie a nejrůznějších "prvenství"
|
|
pro jedinou tvář
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Aenrillaris řekl o david66 :Ten nejlepší, kterého znám. Talent :) P.S. S Cene jsem to na aragu myslel vážně :)

