Kategorie všechny

Zatím ho nikomu neřeknu, ale říct to sama sobě…je osvobození
přidáno 01.12.2022
hodnoceno 3
čteno 606(11)
posláno 0
(16. 2. 2004)
přidáno 10.03.2013
hodnoceno 3
čteno 1111(16)
posláno 0
Asi omylem jsem jednou věřila člověku.
přidáno 22.02.2013
hodnoceno 3
čteno 1485(21)
posláno 0
Tuhle jsem vytáhl svůj noťas, abych si ho v kavárně nabil. Tak abych nebyl neslušný, že si tam jen tak kradu energii elektrickou, jsem psal, co jsem zrovna dělal.
přidáno 12.10.2015
hodnoceno 3
čteno 1124(12)
posláno 0
Jen taková hloupost, která mě napadla o půlnoci po dočtení Vesnického románu od Karolíny Světlé....
přidáno 26.11.2014
hodnoceno 3
čteno 1327(12)
posláno 0
přidáno 06.02.2014
hodnoceno 3
čteno 1225(15)
posláno 0
Napsáno v roce 2010.
přidáno 23.10.2013
hodnoceno 3
čteno 1548(11)
posláno 0
...
přidáno 21.06.2016
hodnoceno 3
čteno 1258(6)
posláno 0
Neřekl bych, že se to drží úplně osnov určených ke správné úvaze, ale i tak jsem si tak trochu ráno na zastávce zauvažoval nad uplynulými svátky tohoto roku ( 2017 ).
přidáno 27.12.2017
hodnoceno 3
čteno 1244(9)
posláno 0
přidáno 29.11.2018
hodnoceno 3
čteno 1720(10)
posláno 0
přidáno 19.08.2014
hodnoceno 3
čteno 1325(10)
posláno 0
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
slnečnica řekla o DDD :
Majster "vesmírnej poetiky". Vždy, keď čítam Jeho verše, akoby som sa na okamih dotkla hviezd. Skutočný zážitok, ďakujem, pán D. ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming