|
možná neni nej, možná je, a já si mysklim že je dobrá jinak bych ji sem necpal
|
|
|
|
je to trošku paradox....mají vůbec andělé krev???
|
|
|
|
(upraveno, 2016)
|
|
__
|
|
To nejhorší co se může mezi dvěma lidmi přihodit ...
|
|
......
|
|
Ráno bývá jinak než večer, podzim je čas přemítání, co bylo,co mohlo být a co bude. Tak všem přeju, aby ten další rok nebyl hořkej...
|
|
|
|
|
|
Při skládání jsem poslouchala tuto píseň. Třeba i vám přinese čtení větší "požitek" ;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JRWox-i6aAk
|
|
Z cyklu přesuny z pismaku. Ale už tam byla s odstupem a s anotací: hříčka - na začátku byla zamlžená - 10.11.2011
|
|
Řekl bych, že komentáře, jestli vůbec budou, se budou týkat toho, že probíhalo napětí, napětí a pak zklamání.
A prosim vás, další rapový text, bude lepší servírovat s metronomem.
|
|
...
|
|
...
|

