Kategorie všechny

přidáno 29.09.2015
hodnoceno 3
čteno 1203(12)
posláno 0
možná neni nej, možná je, a já si mysklim že je dobrá jinak bych ji sem necpal
přidáno 16.11.2012
hodnoceno 3
čteno 1531(9)
posláno 0
přidáno 17.05.2024
hodnoceno 3
čteno 519(10)
posláno 0
je to trošku paradox....mají vůbec andělé krev???
přidáno 23.09.2010
hodnoceno 3
čteno 2525(15)
posláno 0
(upraveno, 2016)
přidáno 26.03.2015
hodnoceno 3
čteno 1136(9)
posláno 0
__
přidáno 13.02.2016
hodnoceno 3
čteno 2111(17)
posláno 0
To nejhorší co se může mezi dvěma lidmi přihodit ...
přidáno 17.10.2019
hodnoceno 3
čteno 1086(9)
posláno 0
Ráno bývá jinak než večer, podzim je čas přemítání, co bylo,co mohlo být a co bude. Tak všem přeju, aby ten další rok nebyl hořkej...
přidáno 17.01.2019
hodnoceno 3
čteno 1359(14)
posláno 0
přidáno 13.11.2012
hodnoceno 3
čteno 1214(8)
posláno 0
přidáno 05.10.2019
hodnoceno 3
čteno 1366(13)
posláno 0
Mně je prostě dobře..:)
přidáno 22.09.2016
hodnoceno 3
čteno 1424(10)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=gINtHqwjr2M
přidáno 26.09.2010
hodnoceno 3
čteno 1947(19)
posláno 0
přidáno 13.10.2013
hodnoceno 3
čteno 1133(16)
posláno 0
Při skládání jsem poslouchala tuto píseň. Třeba i vám přinese čtení větší "požitek" ;) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JRWox-i6aAk
přidáno 31.12.2013
hodnoceno 3
čteno 1439(9)
posláno 0
Z cyklu přesuny z pismaku. Ale už tam byla s odstupem a s anotací: hříčka - na začátku byla zamlžená - 10.11.2011
přidáno 10.12.2025
hodnoceno 3
čteno 189(5)
posláno 0
Řekl bych, že komentáře, jestli vůbec budou, se budou týkat toho, že probíhalo napětí, napětí a pak zklamání. A prosim vás, další rapový text, bude lepší servírovat s metronomem.
přidáno 31.10.2011
hodnoceno 3
čteno 1517(11)
posláno 0
...
přidáno 10.03.2015
hodnoceno 3
čteno 821(15)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming