|
Tohle snad ani nepotřebuje úvod ;-) Prostě dnešní pocit ...
|
|
|
|
Jsem v té fázi psaneckého života, té.. prostě slabší. Opakuji se, nesnášim to slovo, ale už je to klišé. Chjo. Tak se to snad zas zlepší.
|
|
|
|
|
|
pocity
|
|
...
|
|
|
|
|
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=mUVeDXaUrWA
|
|
|
|
|
|
jednou večer, jednou vyčkávání, jednou snění, mnohé zamilování
|
|
|
|
Nejvíc bolí ztráta něčeho, co jsme nikdy neměli.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severak řekl o Rezavá Plechovka :Rád bych si ní někdy zašel na tah po hospodách. Třeba bych pak, někde po ránu uviděl její inspirace…

