|
Tohle snad ani nepotřebuje úvod ;-) Prostě dnešní pocit ...
|
|
|
|
Jsem v té fázi psaneckého života, té.. prostě slabší. Opakuji se, nesnášim to slovo, ale už je to klišé. Chjo. Tak se to snad zas zlepší.
|
|
|
|
|
|
pocity
|
|
...
|
|
|
|
|
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=mUVeDXaUrWA
|
|
|
|
|
|
jednou večer, jednou vyčkávání, jednou snění, mnohé zamilování
|
|
|
|
Nejvíc bolí ztráta něčeho, co jsme nikdy neměli.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Nikytu řekla o korálek :Moc milá, sympatická a srdečná osůbka, s kterou se dá bavit prakticky o čemkoliv. Píše moc krásné básně a píše vždy od srdce. Rozhodně stojí za přečtení. :-)

