|
|
|
|
|
inspirace obrázkem,na mém facebook profilu -poznámky včera napsano
|
|
:) ♥
|
|
|
|
|
|
|
|
tato básen je zejména o alkoholu za volantem a tragických následcích kdy to odnesou většinou nevinní lidé..příběh je smyšlený ale bohužel vím že takových nehod se stavá hodně..:( a že každý z nás při autonehodě už o někoho přišel ..
|
|
Ty první lístky, světlounce zelené a ještě trochu pomačkané jsou mi bližší.
|
|
Váhala jsem, do jaké subkategorie tuto ptákovinu zařadit. Je to povídka fantasy, zamilovaná, vtipná i smutná, krvavá a válečná... Začátek je ovšem, jako vždycky, pliznutý a o ničem. Mému Rytíři se povídka líbila a byl z ní značně odvařen. Což ale neznamená, že je dobrá. Ale zkusím to sem prsknout, co na to osazenstvo bude frkat...
|
|
|
|
|
|
Zima slábne.
|
|
Děd Dědečkova Dědka. Báseň o třech různých pojetích stáří.
|
|
|
|
|
|
Šaziho holka
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o jednou uklouznu na slupce od banánu :adel:-) sestrenice;)


