|
|
|
Když si člověk potřebuje postěžovat na celý svět, poslouchají ho především vlastní slova... A takhle by se zformovaly do textů lidových písniček, kdyby jejich autorkou byla holka v nejvyšší fázi pubertálních splínů.
|
|
nic proti Romům
|
|
|
|
|
|
|
|
...když člověk přemýšlí a poslouchá tu "svou osudovou" http://www.youtube.com/watch?v=hez6tDpiWDA
|
|
Moje pocta Ronniemu Jamesi Diovi...R.I.P.
|
|
13. 7. 2004
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=PjqBcWu7-Gc
|
|
Docela hodně stará báseň... ale asi až teď jsem ji konečně pochopila :-D
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
jsou to 3 basnicky spojene dohromady
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dee řekla o BrS :Co o něm. Snad jen - takových lidí je pomálu. A já si vážim, že jsi tu s námi :)

