Kategorie všechny

Realita
přidáno 18.09.2020
hodnoceno 3
čteno 985(8)
posláno 0
přidáno 24.08.2023
hodnoceno 3
čteno 597(7)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=Stg5t3zDbiM http://www.youtube.com/watch?v=E6sqA9QtV5I... big girls don´t cry ... THEY EAT CHOCOLATE!
přidáno 28.04.2011
hodnoceno 3
čteno 1635(13)
posláno 0
Dívka utíká před bolestivou minulostí...
přidáno 10.07.2025
hodnoceno 3
čteno 221(10)
posláno 0
příběh o tom co dělá závislost na alkoholu...teda co si myslím jaké může mít formy..a ten kdo má silnou vůli tomu nemůže propadnout..
přidáno 10.09.2015
hodnoceno 3
čteno 898(12)
posláno 0
3x5x9
přidáno 31.07.2016
hodnoceno 3
čteno 1137(11)
posláno 0
nějak se mi tam opakují slova.. no, neva. + obrázky, jéj.
přidáno 27.05.2016
hodnoceno 3
čteno 1158(9)
posláno 0
přidáno 08.04.2012
hodnoceno 3
čteno 1463(10)
posláno 0
přidáno 14.02.2011
hodnoceno 3
čteno 1787(14)
posláno 0
s křídly zlomenými.
přidáno 17.02.2012
hodnoceno 3
čteno 1449(15)
posláno 0
přidáno 19.05.2023
hodnoceno 3
čteno 651(14)
posláno 0
Taková malá "budovatelská"... ;o)) Omlouvám se básníkům, poetům a všem lidem milujícím poezii.
přidáno 22.08.2023
hodnoceno 3
čteno 647(11)
posláno 0
básnička o andílkovi, kterým dospělí opovrhují a děti jsou naučené nevěřit
přidáno 07.02.2014
hodnoceno 3
čteno 1822(9)
posláno 0
tato báseň není báseň, dá se říct, že je to báseň zhudebněná, jinak to je text k písni Aneta
přidáno 17.05.2012
hodnoceno 3
čteno 3049(9)
posláno 0
Jedna z mých básniček v angličtině (chtěl jsem si trochu zdokonalit psaní básní v angličtině) + překlad pro ty, kteří angličtinu moc neovládají. Snad se bude líbit.
přidáno 25.02.2021
hodnoceno 3
čteno 834(10)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming