|
|
|
06.04.2011 / žeby jarní?
|
|
|
|
|
|
|
|
Ne opuštěná, jen víc sama...
|
|
|
|
Něco jako báseň
|
|
|
|
|
|
...převážně nevážně...
|
|
|
|
Vždy je naděje!Můj druhý pokus o básničku..
Co už, začátky bývají těžké :D
|
|
|
|
větě..
|
|
..pravá idea bude ještě složitější...avšak má to více výkladů - červ, jež hlodá v každého hlavě- nerozhodnost /našeptávání / vlastní rozdvojení myšlení -pak se může jednat i o jakéhosi ,,přítele,, . Na druhé straně - červ v oku v hrobě, jistá smrt, věcnost, - v obklopeni zvláštních jevů, okolností,
čímsi v hlavě, čím už.člověk ztrácí naděje....Ehe..je to složitější.. :0)
|

