|
C´est la vie...
|
|
|
|
po dlouhé době... v opilosti bez alkoholu?
|
|
|
|
Prvni forma udělanà schvàlně
Druhà pro ty co maj radši odstavce :D
|
|
|
|
|
|
Andělíčku můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku. Aby vždycky čistá byla, pánu Bohu se líbila.
|
|
spasím svět.
|
|
|
|
Zas jeden z velmi dávných hříšků...
|
|
4.6.2010
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-83clx76T_Q
|
|
Trochu obsáhlejší, ale pracovala jsem na tom dva dny, tak snad vás neodradí od čtení a bude se líbit ;)
|
|
Kdyby tam byla nějaká chyba, či se něco nelíbilo, tak prosím napsat :)
|
|
Prosím, kdybyste zase našli chybičku, tak upozornit :)
|
|
Trochu delší kapitola, ale taková přechodová, od které se začne vše odvíjet, dlouho mi trvalo, než jsem věděla, co napsat :) Vztah Rollanda a Seleny jsem nechtěla dlouho natahovat, aby z toho nebyla sladkobolná telenovela :D přeji pěkný zážitek ze čtení a jako vždy, vítám jakoukoliv kritiku :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Miro Sparkus řekl o Hvězdářka z Pikovky :Dle mého názoru nadaná tvůrkyně, která teprve své nejlepší skvosty sepíše.

