|
|
|
víc nemůžu
|
|
|
|
prachy tě zachrání
|
|
|
|
Ze sbírky - Lovci lidí.
Poodhalíme zde pevně střežená vrátka u jednoho z nejzvláštnějších povolání co znám... Ano, řeč je o revizorech.
|
|
Ze sbírky - Lovci lidí.
Poodhalíme zde pevně střežená vrátka u jednoho z nejzvláštnějších povolání co znám... Ano, řeč je o revizorech.
|
|
|
|
|
|
O holce co jsem potkal v baru, ale nedokázal na ni ani promluvit... hrdina
|
|
A zde je vidět jakým směrem jsem se před několika lety začal ubírat. Enjoy and Recycle :)
|
|
|
|
|
|
z putování do Santiaga de Compostely
|
|
bezmoc i nasranost je na místě, byl jsem se podívat díky tomu, že jsem v Lublinu pracovně, po jeho okolí... jsem i nejsem rád za tohle poznání... http://cs.wikipedia.org/wiki/Majdanek
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )


