|
Věnovaná včerejšímu dni. Možná ji podruhý smažu. Možná je to jedno, možná ji stejně nikdo nepochopí. Ale je důležitá.
|
|
báseň vydaná v naší ročence :o)
|
|
|
|
|
|
...
|
|
Pro mého syna.
|
|
Dnešní náladovka číslo dvě, asi za to může počasí nebo rozdvojená osobnost ;)
|
|
O nachlazeních v dobách nacházení.
|
|
Přidám pár kousků.
|
|
Toto je text na jednu píseň Nina de Angela skl. Dietera Bohlena, na jehož písně se mi také píše velice dobře. Text jsem měl napsán během půl hodiny a po půlroce jsem zjistil, že je to má zpověď.
|
|
Co bude pak?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tohle není báseň, jen jsem chtěla, aby to mělo nějakej tvar.
(..zase myslíš na mou sebestřednost, viď? :) )
|

