|
Jak to vidím ja :) Klasicky pozitivně :)
|
|
Lehce anarchistická povídka o revoltě člověka proti králi a společnosti se sladkohořkým koncem.
|
|
příští zastávka Náměstí Republiky
|
|
Léčebný rituál jednoho vztahu. Úspěšný.
|
|
|
|
|
|
|
|
povedla se mi trošku sporná úvaha
|
|
Jak to je, když se bluesmanovi rozbije oblíbená kytara
|
|
|
|
Pokus aneb opět to chtělo ven...
|
|
Zase starší dílko, vlastně překlad písničky. MOJÍ, aby bylo jasno a nedocházelo k nedorozuměním. ^^ K napsání toho mě inspirovala kapela Versailles. :3
|
|
sklenka whisky mi způsobila akutní sentimentalitu, tak to sem dám ;)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.


