Kategorie všechny

Nemůžu se rozmyslet, jestli je to infantilní pohádka nebo surrealní povídka, jak jsem původně zamýšlela :D
přidáno 28.05.2017
hodnoceno 5
čteno 1306(11)
posláno 0
hravý vstup
přidáno 07.11.2010
hodnoceno 5
čteno 1941(24)
posláno 0
Nahá Betty je mnohem lepší než oblečená Betty. Ed na to přišel nedávno....
přidáno 16.02.2011
hodnoceno 5
čteno 1570(9)
posláno 0
Tak po dlouhé době zase něco dávám sem, na nějakou dobu jsem zapomněla že tahle stránka existuje… a jak by řekl Jára Cimrman, chlast slast.
přidáno 15.10.2025
hodnoceno 5
čteno 236(13)
posláno 0
Upršaný deň = upršané haiku. Chcelo by to úpravu. Nejaký návrh? tanika
přidáno 24.05.2016
hodnoceno 5
čteno 1145(10)
posláno 0
přidáno 22.04.2024
hodnoceno 5
čteno 638(13)
posláno 0
Fakt, že tuto báseň vkládám ve tři ráno, asi mluví sám za sebe
přidáno 30.08.2024
hodnoceno 5
čteno 436(13)
posláno 0
možná bych to měla zařadit do deníčkový kategorie, co já vim, ale mam radši označení "myšlenkový pochody" a taková kategorie tu prostě neni
přidáno 14.11.2013
hodnoceno 5
čteno 1297(14)
posláno 0
Metapohádka - šablona definující celkem širokou třídu klasických pohádek o princi, zachránivším princeznu před drakem.
přidáno 07.02.2013
hodnoceno 5
čteno 3640(17)
posláno 0
přidáno 22.05.2012
hodnoceno 5
čteno 1338(8)
posláno 0
přidáno 07.11.2012
hodnoceno 5
čteno 1533(10)
posláno 0
inspirováno kamarádem
přidáno 25.08.2010
hodnoceno 5
čteno 1815(26)
posláno 0
přidáno 07.10.2019
hodnoceno 5
čteno 1272(16)
posláno 0
:-)
přidáno 11.07.2017
hodnoceno 5
čteno 1779(14)
posláno 0
Zamyšlení o tom, zda má každé neštěstí viníka, který by za ně byl odpovědný, jak ho lidé hledají a zda se při tom nemýlí, a můj názor na to.
přidáno 19.09.2015
hodnoceno 5
čteno 1481(14)
posláno 0
už se vidím někde jinde ... než za stolem a kupou učebnic ...
přidáno 24.05.2012
hodnoceno 5
čteno 1276(18)
posláno 0
Četl jsem nějakém časopise,o excesech tzv.bohatých lidí-jeden velice bohatý vydavatel z Anglie prý odkázal své oblíbené slepici v přepočtu asi třista miliónů korun..Ne že bych to pipce záviděl..:-) Ale závidím jí, že je slípka,je na tom s rozumem ve slepičím světě určitě často mnohem líp,než "homo sapiens" v lidském světě...:-( Myslím.:-)
přidáno 14.01.2013
hodnoceno 5
čteno 2007(10)
posláno 0
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o casa.de.locos :
Sestra ve všem kromě krve. Můj vzor a občas inspirace. Moje učitelka morálky a čajových obřadů. My fellow traveler.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming