|
|
|
První s tímhle tématem...
|
|
.......................
|
|
Poetismus
|
|
Neopětovaně
|
|
tvůj stín
|
|
|
|
|
|
Šuplík jsem prohledal a sebekriticky čekám na vaše hodnocení mé ranné tvorby toho nejmodernějšího typu. Totiž volného verše bez interpunkce.
|
|
|
|
... když se k člověku doslova DOPLAZÍ minulost ...
|
|
Jen něco k zamyšlení pro lidi, kteří (tak jako já) rádi přemýšlí o svém živote.
|
|
|
|
pocity, myslenky, vzpominky, sny, asociace, vecerni nalady.
citim tu lasku, ktera ve mne pretejka.. je to takovy miminko, ktery chce obcas ven :) spolu dohromady mirime vysoko. zaroven hluboko do sebe navzajem))
|
|
Dnešní ráno, pálivý mráz a povánoční tíseň. Asi... Trochu.
|
|
Zase jedna o přátelství člověka a zvířete.
|
|
tak tedy sem dávám můj příspěvek do třetí veršotepárny, mimochodem dík Orionce za "reklamu" tady
|
|
Velký bratr je všude, jsme pod dozorem a já to nechci - tak jen takový mini návod.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Aenrillaris řekl o david66 :Ten nejlepší, kterého znám. Talent :) P.S. S Cene jsem to na aragu myslel vážně :)

