|
|
|
Vyznání ženám, vlasti, vyčiníme sobě, Bohu, blahořečíme přírodu, v úctě vzýváme Vesmír, ale Té, jež nese naše myšlenky, Té sestře Múz, tak na tu kašleme! … snad jsem to dneska zachránil!? No, co bychom bez tety Básně dělali? Holenkové, byli bychom v loji!
|
|
Ať žijou volby, okresní města, držky a les!
|
|
Kéž by Češi měli více odvahy, vše , co je jiné, odsoudí, kritizují, tu práci za tím už nevidí. Poslat je do světa !
|
|
|
|
Patří do rubriky básně společenské. Divadlo svět v české verzi současnosti
|
|
Roční období/ láska
|
|
|
|
|
|
|
|
naivní Jana
|
|
|
|
|
|
stručný výkřik, možná trošku obyčejný, stejně jako já :) za jakékoli komentáře budu velmi vděčná :)
|
|
|
|
|
|
Každá chemická romance jednou končí ... každá
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dzany řekl o milancholik :Je možné že jsem ovlivněn skupinou Kamelot,kterou poslouchám asi 15 let.Pokud jsem použil nechtěně snad jejich text,nebylo to umyslem.Dzany

