|
takový krásný východ slunce a v mém jezírku mrtvý zlatý karas :(
|
|
strašně stará, asi týden, jen si ji sem uložím a pak zas pojdu
|
|
Sám si mi to predsa sľúbil!!!...
|
|
Po delší odmlce jedna ze začátku semestru...
|
|
Pro klid v rodině, zamilovaný film raději nekomentovat, nebo snad jo? Záleží jak kdy.
|
|
Nehledejte Angela.
|
|
V únoru mi navždy odešla, a já bych toho chtěl tolik říct. Jenže slova váznou na rtech.
|
|
|
|
Vyznání mým synům. Ještě pořád u ní brečím. A nejspíš vždycky budu :)
|
|
|
|
další pokus o haiku
|
|
Měli smůlu.
|
|
variace na lásku mezi tebou a mnou, mezi tmou a nebem, mezi máslem a chlebem
|
|
|
|
r.2013
|


