![]() |
komentáře uživatele :
ale zase kdybychom si pamatovali všechny věci.. Nebylo by tam už tolik místa...Nevíc se mi na básničce líbila toto:
Je mi líto
Že neunesu všechnu cizí bolest
Ani tu svoji
Čteš mi z duše :-)
Je mi líto
Že neunesu všechnu cizí bolest
Ani tu svoji
Čteš mi z duše :-)
Ale co ti co ví co činí? :( Jinak je to krásný.. Nejvíc mě zaujalo:
Nenosím jen trnovou korunu
a v dlaních taky nemám hřeby ....
jen prostě občas obracím
se s prosbou vzhůru k nebi ...
Nenosím jen trnovou korunu
a v dlaních taky nemám hřeby ....
jen prostě občas obracím
se s prosbou vzhůru k nebi ...
Opravdu krásné vyznání.. Ten pro koho to je, musí být nejšťastnější člověk na světě, protože má tebe a ty jeho....
Proč se přetvařovat? :-( Když se nechce někomu smát, tak ať se nesměje.. Bohužel v realitě to nejde :(
hlavně že ho změnila...Škoda jen že musela za to zaplatit svým srdcem bolavým:-(


