Je to moje prvotinka, tak bych ráda věděla, jak na tom jsem. Vysvětlení podávat nebudu, ať si pod tím každý najde svůj význam.
přidáno 08.04.2008
hodnoceno 3
čteno 1892(20)
posláno 0
Vídíš tu hvězdu?
Nevidím.
Viděl jsem.
Kdysi.
Prolétla mi nad hlavou.

Uvidíš.
Jednou.
Naposled.
Každý ji najde.

A na moudré tváři se zrcadlil smutek.
přidáno 21.04.2008 - 20:40
Kam se poděla rytmičnost a důraz na souvislý rým? Tohle podle mě není žádná poezie.
přidáno 09.04.2008 - 21:06
připadá mi svěží... jasná.... pěkná :)
přidáno 08.04.2008 - 21:25
Myslím že každý si to vyloží po svém, protože to každému řekne něco jiného :-) ale myslím, že všem něco krásného :-)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hvězda : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Hledač

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Mitzi řekla o veronika :
Neznám ji osobně, ale podle toho, co se dá vyčíst z její tvorby je to mimořádný člověk. Veroničina práce se dá rozdělit do dvou kategorií - skvělá a ještě lepší^^
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming