![]() |
komentáře uživatele :
slnečnica: Slnečnico!? Hovno? Půjdeš na chodník hanby. Haha. Máš pravdu. Já to dočetl do 2a, no a pak jsem si jen řekl, až ten kluk potká a pozná tu pravou lásku, jestli někdy bude mít tu "smůlu", tak se z toho posere.
Hanulka: Ježíš, paní, já se tak stydím, že takovéto věci čtete. Hlavně ta předposlední, to by se pan Lada osypal, ale to je fakt jen krátkodobý předvánoční pocit, že je to nesmysl, pak jdu stejnak do lesa pro větve na věnec, koupím nějaké dárky a upečeme perníčky. Atd. Nakonec si to užijeme, naposledy ve dvou. Tak díky za čtení, tahle sbírka má být taková nekonformní, co na srdci, to hučí pod jazykem. No, ale aby se neurazilo těch předešlých 790 děl, že ano, ty totiž také nejsou svazané nějakými pravidly. No nic, pohodu, klid, mír a lásku vám přeje Homér:-).
none: Musíš být odvážná dívka, když tohle čteš. Jsem vyrazil v půl desátý ráno do nonstůpku, střízlivý, mělo to tam náboj.
Ou jé, tady se nám někdo hooodně zabouchnul. To je dobře, takhle před Vánocema. Jakmile se to přehoupne přes 90%, jseš ztracená, víš jak. Až se vykašleš i na těch deset minut zapírání. Jeďte do Thajska, pa.
Mlčeti Zlato: Si děláš srandu viď? Jestli ne, tak dík, jestli jo, tak taky dík.
Náčelník Holá Ruka: Já to chci vědět od normálního živého člověka, né z wikipedie.
Náčelník Holá Ruka: A metrum tam není. Co je to metrum, náčelníku?
Uf tady je vteřina. Ale upřímně Ráďo, název týhle básně je supr. Obsah je tvá klasika, chtělo by to drobet rozšířit slovní zásobu.
Jsou tu slova, je tu mlčící, to jako jo. Ale k sakru Radku, kde je ticho, ozvěna, vteřina?
iluze: Mně taky chybí její psaní, hlavně když je mi najednou nějak divně, to si na tohle dílo vždycky vzpomenu. Myslíš, že veronika přestala psát? Že v ní umřela poezie? To těžko. Nebo sem jen nechce svoje díla vkládat? Co ty na to, iluze?
none: Tak dík za přečtení, liška byla krásná, už pěkně huňatá, synantropie jak bič, co ti budu povídat.
Hanulka: Tak díky paní, já myslel, že jedu na sraz psanců a vyklubalo se z toho něco trošku ostřejšího. Přesně, hlavně že už jsem doma, nos se zahojí (tak za tři týdny) a modřiny zesvětlaj.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
DIDADA [18], Hana Brylova [17], Jakub Černý [16], woolf [16], Ferdinand11235 [7], Rogner [5], Roxanne [1], Ennie [1]» řekli o sobě
Sebastián Wortys řekl o Singularis :Systematick-á/ý genderfluid intelektuál fascinovan-ý/á veřejnou hromadnou dopravou, kter-á/ý mě kontaktoval(a) v reakci na závěr knihy Vtiposcifilo-z/s-ofie a mou aktuální poptávku po lidech společných zájmů. Díky n-í/ěmu jsem se, podobně jako Severak, dozěděl o psanci.cz.


