![]() |
komentáře uživatele :
slavek: jo_: No já momentálně v klubu jen tiše přihlížím neb mám tvůrčí krizi.. :-). Jednoduše to dře, ale to se poddá..
Úžasný je to. Smutek z toho úplně tryská. Že to říkám zrovna já.. viď. :-)
slavek: Super co jsi napsal. Víš, tahle básnička měla první verzi.. kde jsem přímo Fénixe zmínila.
jo_: Děkuju ti, vždycky mi dáš další podporu psát dál a dál.. :-)
Mlčeti Zlato, přesně mi napadlo to stejné. Že tenhle "klikař" … se vážně má. :-) Krásný vnitřní svět.
Jee, to je krásný.. :-) Užila jsem si tohle čtení, od začátku do konce. Jemný, něžný, láskou politý.. paráda.
jo_: Bude to bolet daleko míň. Přetransformuje se to ve vzpomínky, který tě budou hřát. Občas to zabolí, ale už tě to nebude řezat v duši, věř mi.
Rozehrálo mi to úplnou škálu emocí.. a teď je mi do breku. Rozhodně bych to nemazala! Paráda.
Achjo.. taky jsem si tím prošla a už je to deset let. Někdy mám pocit, že je to včera, někdy mi úplně mizí vzpomínky z dospělosti a živě zůstávají ty, když jsem byla malá holka. I bolest jednou nebude tak řezavá.
Snažím se snažím porozumět, ale... asi nemám den. Každopádně, nějaké obraty jsou vážně pěkné.."Sběrači větru
láskoplní zmatenci"
láskoplní zmatenci"
Překrásný. Zamilovala bych se.. jen tak..
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Berethir [18], NoWiš [14], l0v3 [12], Tutti Frutti [8]» řekli o sobě
Severak řekl o Vladan :Jak ve svých sci-fi a fantasy povídkách, tak ve svých úvahách má velice zajímavé témata...


