2647.gif
datum 08.09.2017
ying-yang 38, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 01.06.2018 - 08:36
komentářů24(18.)
človiček: Moc ti sice nerozumím, ale děkuji za návštěvu.
přidáno 05.05.2018 - 20:13
komentářů24(16.)
Hanulka: dekuji ti :)
přidáno 05.05.2018 - 20:12
komentářů20(15.)
Hanulka: To ja dekuji Tobe.
přidáno 01.05.2018 - 22:09
komentářů20(13.)
j.f.julián: dekuji ti
přidáno 30.04.2018 - 19:32
komentářů19(12.)
Ne. Jsou cennější věci, které si za prachy nekoupim
přidáno 30.04.2018 - 17:25
komentářů29(2.)
Heeeezkýýý. O té vodě je to pravda. Aspoň, co já vím, tak voda funguje jako "zrdcadlo" a často bývá spojována s branami do jiných světů.
přidáno 29.04.2018 - 14:17
komentářů8(6.)
Miluju dvojsmysly...
přidáno 29.04.2018 - 09:11
komentářů24(14.)
j.f.julián: to mě těší
přidáno 27.04.2018 - 19:47
komentářů12(11.)
Dickens: Tak tohle je hustý - asi jsem hodně špatný člověk, když jsem se slušně zasmál.
přidáno 25.04.2018 - 10:37
komentářů29(25.)
Slovo polo je hravé a zvukomalebné. Občas máme tyto pocity asi všichni. Je důležité se pak oklepat a obdivovat krásu života.
přidáno 25.04.2018 - 09:45
komentářů24(12.)
Orionka: Děkuji za tip, tvé dílko se mi moc líbilo (o kopírování se ale opravdu nejedná). Název je Pohádka o bolesti, myšleno právě tak, že už je to jen pohádka, něco co bylo-nebylo, takže tvůj pocit je správný a jsem rád, že tento pocit moje dílko vyjádřilo.
přidáno 25.04.2018 - 09:44
komentářů24(11.)
Nikytu: Děkuji
přidáno 21.04.2018 - 21:29
komentářů24(8.)
Immotyob: moc dekuji
přidáno 21.04.2018 - 09:40
komentářů24(6.)
Ginnare: děkuji - a název jsem zvolil tak nějak naschvál.
přidáno 21.04.2018 - 09:38
komentářů24(5.)
Mlčeti Zlato: to mne velmi těšil, dďkuji
přidáno 21.04.2018 - 09:38
komentářů24(4.)
one: děkuji
přidáno 13.09.2017 - 22:36
komentářů20(11.)
Leslie: Děkuji. Mě uniká věcí hele.... dokuď to není moč tak jsem v klidu :D Ještě jednou děkuji.
přidáno 09.09.2017 - 09:49
komentářů2(1.)
Těžká věc, až dusivá, plná ran. Jen se mi malinko špatně četla kvůli těm - krkolomným obratům. Jinak atmosféra je hustá :)
přidáno 09.09.2017 - 09:46
komentářů25(22.)
Tak nejprve na ně dýchl strach (jak jinak u mě :D) a s ním spojená úzkost. Atmosféra je taková skličující. Jako bys byla v kleci plné bolesti a nemohla ven... to jsem cítil já při čtení.
přidáno 09.09.2017 - 09:37
komentářů20(8.)
Jsoucno: Děkuji Ti.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming