![]() |
komentáře uživatele :
Osobně to chápu jako metaforu k vztahu, sociálnímu. Báseň má evokovat pocity (můj subjektivní názor), což se povedlo na výbornou, opravdu silná káva až mi spadla brada! :) (Nemusím říkánky o tom, že je zima a přijde jaro apod..)
Hodnotím to jako jedno z nejlepší dílek co jsem v poslední době četl. Jen škoda, že postrádám rytmus.
Hodnotím to jako jedno z nejlepší dílek co jsem v poslední době četl. Jen škoda, že postrádám rytmus.
Na hodnocení jsou tu mnohem adekvátnější lidé než-li já, ale pár slov zkusím.
Řekl bych, že je to až moc dlouhé. Volil bych přísloví "méně je někdy více" a místy mi to přijde až překombinované. A však mnohem rušivěji na mě působí rýmy, které jsou "jednoduché" (stejný sl. druh ve stejném pádě, čase, rodě apod..), tomu bych se snažil vyvarovat, pak to působí jak z říkanky. Taky bych řekl, že rytmus místy pokulhává.
Celkově to vzhledem k tvému věku vidím pozitivně a talent tam rozhodně je. Stačí číst, psát a stále dokola.
A ještě jedna věc. Ber mě s rezervou jsem jen pouho pouhým laikem. :))
Řekl bych, že je to až moc dlouhé. Volil bych přísloví "méně je někdy více" a místy mi to přijde až překombinované. A však mnohem rušivěji na mě působí rýmy, které jsou "jednoduché" (stejný sl. druh ve stejném pádě, čase, rodě apod..), tomu bych se snažil vyvarovat, pak to působí jak z říkanky. Taky bych řekl, že rytmus místy pokulhává.
Celkově to vzhledem k tvému věku vidím pozitivně a talent tam rozhodně je. Stačí číst, psát a stále dokola.
A ještě jedna věc. Ber mě s rezervou jsem jen pouho pouhým laikem. :))
Zajímavé, ale zavání mi to trochou klišé, můj pohled na věc :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
mr Scraper řekl o rry :moc a moc se mi líbí styl jakým píše :) hlavně do jejích povídek na literu jsem uplnej blázen. a navíc je moc super a sleduje anime ;-)


