![]() |
komentáře uživatele :
Myslím si, že lze být nanejvýš převážně šťastný. Ale také si myslím, že život není o tom být jen šťastný. I když je to smutné, jsou věci, které si prožít musíme... ale nemyslím, že je to špatně. Utváří nás to. Cesta je o hledání jakési vyváženosti. Je pravda, že ne všichni tu cestu s takovou tíhou unesou...
Myslím, že zloba tu byla vždy. Dnes je jen vše více na očích... a pokud je pravda co se říká, tak zlost plodí jen další zlost. Kde tedy tento nekonečný kruh utnout a jak?
Myšlenka se mi líbí i ta víra v lepší zítřky...avšak si nejsem jista, zda je to v reálném životě vůbec možné.
Myšlenka se mi líbí i ta víra v lepší zítřky...avšak si nejsem jista, zda je to v reálném životě vůbec možné.
líbí se mi myšlenka, postupné zdokonalování lidské komunikace je zajímavé téma... pěkné
tenhle styl psaní je mi blízký a líbí se mi... ač smutné téma, tak potěšilo
líbí se mi hlavně spojení "když máš chuť, tak žiješ", pěkná myšlenka, díky
Nine: je hezké, jak to každý pochopí jinak.. kdyby nebylo vítězného sláva, řekla bych si, že to má být metafora, že se člověk utápí ve stínu a když se ponoří ještě hlouběji, je ztracen v úplné tmě.. proto se vše jedním stává.. :) mě se líbí
asi se mi líbí pohádky se špatným koncem :) mě potěšilo. pěkné


