2279.gif
datum 19.04.2015
ying-yang 32, žena
mailbox
děl 1
komentářů 77/3

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 11.10.2020 - 10:36
komentářů6(6.)
Myslím si, že lze být nanejvýš převážně šťastný. Ale také si myslím, že život není o tom být jen šťastný. I když je to smutné, jsou věci, které si prožít musíme... ale nemyslím, že je to špatně. Utváří nás to. Cesta je o hledání jakési vyváženosti. Je pravda, že ne všichni tu cestu s takovou tíhou unesou...
přidáno 10.10.2020 - 23:27
komentářů12(12.)
Trefné. Občas mám dost podobné pocity.
přidáno 10.10.2020 - 21:52
komentářů13(8.)
Myslím, že zloba tu byla vždy. Dnes je jen vše více na očích... a pokud je pravda co se říká, tak zlost plodí jen další zlost. Kde tedy tento nekonečný kruh utnout a jak?
Myšlenka se mi líbí i ta víra v lepší zítřky...avšak si nejsem jista, zda je to v reálném životě vůbec možné.
přidáno 10.10.2020 - 10:02
komentářů11(6.)
vtipné :)
přidáno 09.10.2020 - 20:00
komentářů9(4.)
líbí se mi myšlenka, postupné zdokonalování lidské komunikace je zajímavé téma... pěkné
přidáno 09.10.2020 - 19:56
komentářů7(5.)
smutná pravda, pěkné
přidáno 09.10.2020 - 19:54
komentářů27(18.)
krásné a pravdivé, dotklo se mě :) děkuji
přidáno 09.10.2020 - 19:52
komentářů10(8.)
přesné
přidáno 09.10.2020 - 19:48
komentářů10(9.)
tenhle styl psaní je mi blízký a líbí se mi... ač smutné téma, tak potěšilo
přidáno 09.10.2020 - 19:46
komentářů17(14.)
jak pěkně řečeno :) svatá pravda a ještě i pobavila
přidáno 09.10.2020 - 19:44
komentářů8(7.)
myšlenka super, tato věc mě nadchla, děkuji
přidáno 09.10.2020 - 19:41
komentářů4(3.)
vanovaso: souhlasím s vámi, mám to stejně
přidáno 09.10.2020 - 19:32
komentářů19(14.)
líbí se mi hlavně spojení "když máš chuť, tak žiješ", pěkná myšlenka, díky
přidáno 09.10.2020 - 19:23
komentářů9(1.)
líbí se mi myšlenka, děkuji za ni :)
přidáno 09.10.2020 - 19:19
komentářů18(5.)
Nine: je hezké, jak to každý pochopí jinak.. kdyby nebylo vítězného sláva, řekla bych si, že to má být metafora, že se člověk utápí ve stínu a když se ponoří ještě hlouběji, je ztracen v úplné tmě.. proto se vše jedním stává.. :) mě se líbí
přidáno 24.09.2015 - 11:37
komentářů17(2.)
asi se mi líbí pohádky se špatným koncem :) mě potěšilo. pěkné
přidáno 24.09.2015 - 11:35
komentářů21(5.)
to se mi moc líbí. přirovnání je skvělé :)
přidáno 20.06.2015 - 22:43
komentářů25(10.)
líbí se mi :)
přidáno 13.06.2015 - 12:33
komentářů13(11.)
milá :)
přidáno 09.06.2015 - 23:36
komentářů5(4.)
jemné, pěkné :)
1|2|3|4

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming