2110.gif
datum 21.06.2014
ying-yang 28, muž, Ostrava
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 23.09.2014 - 20:24
komentářů12(3.)
Krásný obraz...
přidáno 23.09.2014 - 15:40
komentářů20(6.)
Už jsem ji četla, ale musím pochválit znova - máš poslední dobou úžasnou inspiraci :)
přidáno 23.09.2014 - 15:37
komentářů12(5.)
Zamila: Amelie M.: Moc díky :) Po delší době mě něco nakoplo a nemusela jsem nad tím moc dlouho přemýšlet.
přidáno 23.09.2014 - 15:18
komentářů12(4.)
Orionka: Díky, přechodník opraven (Nikdy jsem si nezapamatovala který je který...)
přidáno 21.09.2014 - 16:43
komentářů3(1.)
Homestuck je všude.
přidáno 17.09.2014 - 17:08
komentářů32(15.)
Strašně mi to připomnělo tu scénu z Romea a Julie, jak se potkají na plese a mají tam dialog v sonetu. Moc hezké :)
přidáno 15.09.2014 - 17:57
komentářů2(2.)
NoWiš: mohu se zeptat proč?
přidáno 15.09.2014 - 17:56
komentářů6(5.)
NoWiš: Díky
přidáno 30.08.2014 - 19:20
komentářů12(7.)
Devils_PIMP: spíš inspirovaná. na nikoho neútočím.
přidáno 09.08.2014 - 20:38
komentářů3(3.)
Boží!
přidáno 30.07.2014 - 08:55
komentářů6(2.)
NoWiš: děkuji
přidáno 23.07.2014 - 00:08
komentářů2(2.)
krásná
přidáno 22.07.2014 - 22:58
komentářů6(2.)
black.heart: děkuji :)
přidáno 19.07.2014 - 13:19
komentářů18(5.)
Krásná, ten konec zasáhne...
přidáno 18.07.2014 - 12:53
komentářů5(2.)
DDD: Děkuji, od tebe to poteší dvojnásob :)
přidáno 05.07.2014 - 13:04
komentářů16(3.)
Hezká, rytmická :) (Ostřici jsem poprvé četla jako ústřici, což mi přišlo trošku morbidní.)
přidáno 05.07.2014 - 12:58
komentářů4(3.)
druhá sloka je nejsyrovější, třetí nejblazeovanější a první nejhezčí.
přidáno 04.07.2014 - 21:48
komentářů3(3.)
smívání-ptaní mě trošičku zabolelo ale jinak je báseň milá, hezky plyne a člověk se s ní může plně ztotožnit ;)
přidáno 04.07.2014 - 21:47
komentářů12(2.)
Severak: je to velmi dlouhá myšlenková mapa, která začíná petrem vášou a větou "ještě stále je naděje" a následnou (přerušovanou) dvoudenní improvizací se stejném duchu. má to velmi hluboký význam (který je velmi zjevný když to nebereš doslovně) a já teď začínám mlít z cesty, takže tento pokus o odpověď ukončím.
přidáno 24.06.2014 - 16:55
komentářů8(5.)
Ten konec mi nějak nesedl - ale i tak, krásná.
1 ... 21|22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33|34|35
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Singularis řekla o ThePočly :
Přemýšlí o věcech, které se jí dějí, a záleží jí na nich. Její úvahy často mají hloubku a opravdu stojí za to si je přečíst a popřemýšlet o nich.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming