![]() |
komentáře uživatele :
puero: Mé rudé moře není osobní pravda, ani osobní lež, je to symbol pro alkohol. Ale dá se to vyložit různě, to připouštím.
Prozření je tedy podle tebe poznání, že doopravdy nic nevíme?
Prozření je tedy podle tebe poznání, že doopravdy nic nevíme?
Ta druhá je lepší a je v ní Gesto. :D Taky je výstižnější. První je ovšem sympatičtější.
Orionka: Básník není vázán zákony prostoru! :D A děkuju
Leslie: Moc děkuju :) (Jsem ráda že kamenování se neděje.)
stezky kterými se ubírá tvá mysl jsou sice pochopitelné, nicméně špatné
Singularis: Sakra já píšu poezii kódovaně, z eskapismu, a ty si pak přijdeš a začneš ji překládat... Každopádně díky za chválu.
Možná máš pravdu, že se to tam formálně nehodí, ale nevím, jak jinak to vyjádřit.
Možná máš pravdu, že se to tam formálně nehodí, ale nevím, jak jinak to vyjádřit.
V poslední sloce jsem trošku škobrtla, ale je i tak krásná. Dneska se mi zdá, že každá báseň na kterou kliknu mi nastavuje lehce metamorfující zrcadlo. (Možná je to ale jen takový den.)


