2110.gif
datum 21.06.2014
ying-yang 28, muž, Ostrava
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 21.02.2016 - 18:12
komentářů9(2.)
hurr durrr, technology is bad, fire is scary and thomas edison was a witch

:-)
přidáno 18.02.2016 - 13:22
komentářů13(11.)
puero: Jo, jenze to cekala na ochoceni. Teprve az ji ochocil, cekala na nej. Obcas. Mozna jsem mela pouzit spis ruzi, k situaci by se to hodilo vic, ale tahle konkretni bytost je uzce spojena se skutecnymi liskami, tak asociace zvitezily nad kontextem a presnosti.

A kdyz ty tecky vsichni tak nenavidite, tak je schovam. budu si hromadit tecky pro sebe a ani jednu vam tu uz nedam napospas :D
přidáno 17.02.2016 - 11:47
komentářů2(1.)
Jo, tohle můžu.
přidáno 15.02.2016 - 22:29
komentářů13(8.)
Zamila: moc mi jako schiza nepripada, mela byt takova klidna a nocni a meditativni. Kde se to podle tebe zvrtlo?
přidáno 15.02.2016 - 22:28
komentářů13(7.)
samiVdavu: Dekuji :) rekneme, ze ma spis cumak a ocas. A kridla.
přidáno 15.02.2016 - 17:56
komentářů13(4.)
Severak: offenkundig
přidáno 15.02.2016 - 17:56
komentářů13(3.)
Mamka: to je umelecky prostredek, nechej mi ho prosim :D (vsichni te zdravi)
přidáno 10.02.2016 - 21:48
komentářů5(3.)
Ten kos je tam takový hezky kontrastní, ale neumím si představit, že by v dešti a dotěrné mlze někde u vody zpíval. Jinak super, taková skoro báseň nebo skica v próze. Asi ti začínám přicházet na chuť.
přidáno 10.02.2016 - 21:46
komentářů8(3.)
Na druhém verši jsem se trochu zasekla, ale proč ne. Plyne, a je k věci. Možná by tam ty první dva řádky ani nemusely být a dvojverší s vlasy by se mohlo posunout za druhou sloku... tak by se mi to líbilo víc, ale to je jen můj vkus.
Jo, dobrý.
přidáno 07.02.2016 - 19:53
komentářů7(4.)
ten byt, vrátili ho smradlavý nebo vystříkali nechutným osvěžovačem vzduchu?
přidáno 07.02.2016 - 19:51
komentářů17(11.)
není to haiku! (promiň, ale já si prostě nemůžu pomoct)
nicméně miniatura pěkná.
přidáno 07.02.2016 - 19:49
komentářů17(5.)
taková bouřková. miniatura, ne haiku.
přidáno 07.02.2016 - 19:49
komentářů6(5.)
Rytmicky to neplyne a špatně se to čte, nicméně některé obraty jsou hezké.
přidáno 07.02.2016 - 19:46
komentářů4(3.)
Je-li poezie emocionální onanismus, je tahle stránka ekvivalentem prostěradla adolescentního chlapce?
přidáno 07.02.2016 - 19:44
komentářů15(4.)
Proč ne? Líbí se mi ta vizuální stránka, přepsáním načisto to trochu ztrácí kouzlo.
přidáno 07.02.2016 - 19:43
komentářů4(3.)
Vypustila bych rýmy úplně, ale jinak fajn, plyne to. (V posledním řádku bez čárky, prosím.) Už je to o dost lepší, ačkoli sdělení je pořád trochu rozmazané za mnohoslabičnými slovy s latinskými a řeckými kořeny, už je aspoň viditelné, jako někdo v zamlženém sprchovém koutě.
přidáno 07.02.2016 - 19:40
komentářů5(2.)
škoda, ten konec mohl být údernější - když už tam máš nahodilé rýmy, tak je využij! 'co má v tuto dobu hlad' a 'svět finišuje ke konci' jsou vyloženě pěsti na oko a ve třetí sloce se ti opakuje 'při'
tolik k formě. obrazy jsou tam hezké, hlavně ty vrány a komíny, ačkoli spálené sny už jsou možná lehce ohrané.
přidáno 07.02.2016 - 19:31
komentářů3(2.)
Bez čárky v nadpisu. Forma je příšerná, to ale s věkem nemá nic společného, to záleží na tom kterém autorovi. Obsah standartní, zklamaný, bolavý a velice neartikulovaný.
přidáno 07.02.2016 - 19:27
komentářů17(11.)
Taková kanibalistická... nakrájenou na plátky a lehce orestovanou?
přidáno 07.02.2016 - 19:25
komentářů20(11.)
Připomíná mi knížku Poslední tanga v Paříži (ne tematicky ani stylově, spíš typem vypravěče). Zajímavý experiment, takový deliriózní. Nečte se dobře, ale zjevně vzbuzuje reakce :D
1 ... 16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27|28|29|30 ... 35
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :
Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming