![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


kde si co dneska psala?.....njn nejsem žádný básník a taky nebudu, neumím psát, já to vím .....


nádherná básnička, fakt krásná.....klobouk dolů;) kdyby mi tohle taky někdy šlo:)


dík za tvůj komentář, ano uznávám, psát neumím, neuměla jsem....jestli budu, nevím.....a to že používám jednoduché rýmy, já to tak zrovna cítím, s tím nic nenadělám, ale tohle kdyby si ten člověk přečetl, hned by věděl že jde o něho.....jelikož to na něho sedí jak vyšité, no ale to sem nějak moc nepatří....a když se ještě jednou vrátím k tomu že to mám nějak pofiderné, psalas že věříš že píšu lépe, já nepíšu, nemyslím že bych to aspon trochu uměla....jinak dík za podporu;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [13], Meluzina [12], Caro_in [12], arwmarie [12], Sirael [10], nanynaaa [9], mprecek [8]» řekli o sobě
Umouněnka řekla o DDD :Bylo mi ctí mít Tebe i tvého kamaráda v mém lit. pořadu, hudba stále doznívá. :) Posunuli jste večer o několik levelů výš! Budu se těšit na další setkání s Vámi i Vaši muzikou, která bezpochyby přijdou!