|
.
|
Hlavu plnou jenom Tebe,
snesla bych ti modré z nebe.
Někdy jsem šťastná, jindy mám zlost,
rozčiluje mne naše propojenost.
Společné vábení, naše dva životy,
stejné jsou myšlenky a proto jsi to Ty.
A teď mě odháníš, myslíš jen na práci,
děláš si můj milý snad ze mě legraci?
snesla bych ti modré z nebe.
Někdy jsem šťastná, jindy mám zlost,
rozčiluje mne naše propojenost.
Společné vábení, naše dva životy,
stejné jsou myšlenky a proto jsi to Ty.
A teď mě odháníš, myslíš jen na práci,
děláš si můj milý snad ze mě legraci?
Dva : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Spolu
Předchozí dílo autora : Smutek
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.

