.
přidáno 13.01.2009
hodnoceno 2
čteno 1738(11)
posláno 0
Hlavu plnou jenom Tebe,
snesla bych ti modré z nebe.
Někdy jsem šťastná, jindy mám zlost,
rozčiluje mne naše propojenost.
Společné vábení, naše dva životy,
stejné jsou myšlenky a proto jsi to Ty.
A teď mě odháníš, myslíš jen na práci,
děláš si můj milý snad ze mě legraci?
přidáno 14.02.2009 - 03:25
Hold práce má někdy přednost před láskou...ale láska si vždycky cestičku najde...
přidáno 13.01.2009 - 22:46
Šmarja šmarja. tebe-nebe nééééé. :) Propojenost tam nějak hapruje a další dva verše taky nicméně pointa dobrá ;)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Dva : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Spolu
Předchozí dílo autora : Smutek

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :
Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming