|
....někdy je lepší být horší
|

Trhal jsem lísky okvětní
u jedné krásné kopretiny
Myslel jsem, že ji tím změním
zůstala stejná, ale já jsem byl jiný
Koupil jsem nové struny na kytaru
že lépe budu hrát
hrál jsem však stejně
musím změnit prstoklad
Zkoušel jsem získat lásku
a na kolena kles
(bez úspěchu)
V životě to tak prostě chodí
když ona je kočka
ty musíš být pes !
no jo, vnější věci vnitřní změnu nepřinesou....,
parádně napsáno, moc se mi to líbí!!!!
parádně napsáno, moc se mi to líbí!!!!
Možná někdy, ale určitě ne vždycky.. hlavně buď takovej, jakej jsi opravdu, to je to hlavní.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Kopretina a kytara : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Útěk
Předchozí dílo autora : Pár slov
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.

