|
/hudba a zpěv Suno AI - bohužel nejsem hudebně nadán /
|
|
|
Chtěl bych být ptákem
na ostnatém drátku
Zhasnout se prakem
Z písní na oprátku
Chtěl bych být hlínou
s hřbitovním kvítím
zhasnout jedu slinou
Když na pomníku svítím
Chtěl bych být mrtvolou
konečně smět tiše spát
S řití sobě vlastní holou
nemuset tohle nikdy psát
[Chorus]
Ptám se Tě
jak chutná umírání
ve světě
kde vše jen raní
Ptám se vás
jak chutná šibenice
jak provaz
Tak konečná stanice
Ptám se jí
Jak zní poslední dech
když zasejí
Na mém hrobě mokrý mech
Nechte mě odejít
prosím a žádám
srdce ať přestane bít
já už to nezvládám
Nechte mě umřít
klečím a žebrám
nechci už cítit cit
nespravedlivý klam
Nechci se probudit
vyzývám a modlím
mrtvolu jen pohodit
ať jen věčně už spím
[Chorus]
Ptám se Tě
jak chutná umírání
ve světě
kde vše jen ranní
Ptám se vás
jak chutná šibenice
jak provaz
Tak konečná stanice
Ptám se jí
Jak zní poslední dech
když zasejí
Na mém hrobě mokrý mech
Nechte mě odejít...
na ostnatém drátku
Zhasnout se prakem
Z písní na oprátku
Chtěl bych být hlínou
s hřbitovním kvítím
zhasnout jedu slinou
Když na pomníku svítím
Chtěl bych být mrtvolou
konečně smět tiše spát
S řití sobě vlastní holou
nemuset tohle nikdy psát
[Chorus]
Ptám se Tě
jak chutná umírání
ve světě
kde vše jen raní
Ptám se vás
jak chutná šibenice
jak provaz
Tak konečná stanice
Ptám se jí
Jak zní poslední dech
když zasejí
Na mém hrobě mokrý mech
Nechte mě odejít
prosím a žádám
srdce ať přestane bít
já už to nezvládám
Nechte mě umřít
klečím a žebrám
nechci už cítit cit
nespravedlivý klam
Nechci se probudit
vyzývám a modlím
mrtvolu jen pohodit
ať jen věčně už spím
[Chorus]
Ptám se Tě
jak chutná umírání
ve světě
kde vše jen ranní
Ptám se vás
jak chutná šibenice
jak provaz
Tak konečná stanice
Ptám se jí
Jak zní poslední dech
když zasejí
Na mém hrobě mokrý mech
Nechte mě odejít...
Dandy: Taky jsem byl jednou nohou na druhé straně... jak rikas... je to zvlastni pocit... a dekuji
Zajimavá,jak chutná umirání,zvláštní pocit nedáse moc dobře vyjádřir.
Mě doktoři vrátily zpět ale tak ,tak.
Mě doktoři vrátily zpět ale tak ,tak.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Ptám se vás! : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Duši mé
Předchozí dílo autora : Sebevrah (?)


