komentáře potěší .. víc nevím, co napsat. :o)
přidáno 06.07.2008
hodnoceno 6
čteno 1790(14)
posláno 0
Posledním polibkem svým,
zamykám slova do tvých úst,
vím, že jen to nyní smím,
když přichází lásky půst.

V dlani střípky našich slzí,
něžně, miláčku, teď svírám,
že odešla jsi, to mně mrzí,
srdce své vzpomínkou týrám.

Pro krásné chvíle jedné noci,
my zradili jsme, lásko, sebe.
Proč stále máš mne ve své moci,
když dotyk tvých očí nyní zebe?

přidáno 08.07.2008 - 19:35
díky, Aliwien, za milý komentář.
přidáno 07.07.2008 - 20:05
Krásně vyjádřené pocity, chválím.
přidáno 07.07.2008 - 18:31
díky moc .. zamykání slov .. hm
přidáno 07.07.2008 - 11:07
Mně se moc líbí zamykání slov;)...je to fajn básenka...
přidáno 07.07.2008 - 06:32
ano, jedna z nejsilnějších .. díky za komentář
přidáno 06.07.2008 - 21:27
nejlepší jsou poslední dva verše...ta moc je hodně silná

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Střípky : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla


Předchozí dílo autora : Jsem

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming