|
|
Nic mezi námi jsme si neslíbili,
já jsem venku, tak to co mě vrací k monitoru
Je to víc než jen zvědavost?
Ač jen pár okamžiků co víme o sobě,
mám dnes strach, že se už neozveš a já o Tebe přijdu…
bojím se jak mladý koloušek,
že matku lovec odvede,
bojím se, že noc bez Tebe se přikrade…
tedy prosím o odpuštění mých smělých slov
Přeji příjemný lov…
já jsem venku, tak to co mě vrací k monitoru
Je to víc než jen zvědavost?
Ač jen pár okamžiků co víme o sobě,
mám dnes strach, že se už neozveš a já o Tebe přijdu…
bojím se jak mladý koloušek,
že matku lovec odvede,
bojím se, že noc bez Tebe se přikrade…
tedy prosím o odpuštění mých smělých slov
Přeji příjemný lov…
Velmi přesně napsaný, blahopřeji a docela mi dostala ta forma. Ten rým na konci - to je bonbónek.
nehledaná
koloušek :-) hezké... beze zbraní
možná že nám všem připomíná život na niti, nebo to byli skřivánci na síti? ;-)))
ale každopádně děkuji!!! :-)
ale každopádně děkuji!!! :-)
No vidis, ze umis formulovat jasne! tomuhle (myslim) rozumim:-) a neco mi to pripomina:-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
sám na síti : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Lukášovi... in memoriam
Předchozí dílo autora : Přání ?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)

