O.
přidáno 30.09.2015
hodnoceno 27
čteno 1768(41)
posláno 0
vpil ses do mě
jako inkoustová kaňka

do papíru


jsem tvoje

tvoje vlastní něha
co jiní poztráceli

v barech u klavírů

...
dvě těla
dvě duše
ale láska jenom jedna


mám tebe
to mi stačí

už nemusím být zodpovědná

...

přidáno 09.10.2022 - 09:52
Perfektní
přidáno 04.03.2016 - 15:47
princeznacarodejkaZ: ja dekuji :)
přidáno 04.03.2016 - 15:08
Ioreth-tak ta je krásná, nebylo třeba mnoho slov a přece jsi vyjádřila mnohé, děkuji.
přidáno 13.02.2016 - 21:48
Jemná a pěkná.
přidáno 13.02.2016 - 20:15
nádherná!
přidáno 26.11.2015 - 21:38
hledač
skvělá, včetně názvu.
přidáno 21.11.2015 - 13:56
j.f.julián
Já musím souhlasit, je tuze pěkná.
přidáno 08.10.2015 - 21:54
Tak ta je moc hezká, krásně se mi četla. :)
přidáno 04.10.2015 - 23:09
Zamila: dekuji :)
přidáno 04.10.2015 - 12:13
Zamila
Fakt povedená :-) Po všech stránkách.
přidáno 03.10.2015 - 19:42
Amelie M.: korálek: Rezavá Plechovka: Oiniké: diky moc vsem ;)
přidáno 03.10.2015 - 18:30
krásná , líbí se mi))
přidáno 03.10.2015 - 17:30
nejvíc mě oslovily první tři verše.. pěkný
přidáno 03.10.2015 - 17:28
Uzasna :) zanechala ve me krasny dojem
přidáno 03.10.2015 - 01:14
:)
přidáno 02.10.2015 - 16:28
Lenča: NoWiš: diky obema :)
přidáno 02.10.2015 - 12:08
Krásná a dokonalá pointa :)
přidáno 02.10.2015 - 12:04
Nemám výtek. Nádherná báseň - zvedla mi náladu
přidáno 02.10.2015 - 11:29
Orionka: chapu co myslis. prave proto je v kategorii srdce nesoudi... dik za zastaveni
přidáno 02.10.2015 - 10:50
Líbí se mi úvod, ale dál mi chybí nějaké ozvláštnění, jen frekventovaná slova a tisíckrát použité obraty.
přidáno 01.10.2015 - 23:01
Líbí se mi. :)
přidáno 01.10.2015 - 10:20
DDD: když jsem si to po sobě četla, také jsem měla pocit, že má v sobě hudební potenciál. třeba to zkusím zhudebnit :) k tomu se zatím moc nemám, tam sázím na angličtinu..
přidáno 01.10.2015 - 08:04
Odněkud z dálky slyším jemnou melodii... Krásně se to poslouchá a krásně se u toho čte. Moc se ti povedla :-)
přidáno 30.09.2015 - 20:30
A42: to smutné blues jsem přece posbírala v barech u klavírů... to je tak, když někdo krásně v baru hraje, něžně, procítěně... a ostatní si jenom vykládají a mají kulisu.
přidáno 30.09.2015 - 20:28
Vida, nesmutné blues.
Hezky obrazné a ladí název, obsah i ten název sbírky. Všechno do modra.
přidáno 30.09.2015 - 18:34
Yasmin: jsem ráda, že jsem se zrovna trefila :-* a obrovsky moc moc gratuluji ke krásnému životnímu kroku :)
přidáno 30.09.2015 - 18:27
Yasmin
Tak to si teď taky říkám :-)). Ale láska jenom jedna... jako když teď v sobotu zaznělo: takže již nejsou dva, ale jeden... :-) Tak krásně se mi to čte...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Inkoustové blues : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Radost
Předchozí dílo autora : Podzimní III.

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
wojta řekl o "Autor"sám :
Nemám rád, když mě nutí, dělat něco z chutí. To se mě právě stalo, že chci vložit další ,,dílo" a hle, nejde to. Nejsem dosti aktivně kritický a počet vložených děl, začíná převyšovat počet kritik. Jistě, mohl jsem to přejít mlčky, zkritizovat nebo pochválit jiného autora- autorku, mohl jsem .... . Ale to se neslučuje s mým naturelem, avšak dříve, než-li začnu pěnit, bych se měl zeptat sám sebe k čemu to všechno vlastně je ? Někdo moudrý napsal, že inteligenci nelze jednoznačně definovat, ale je to zhruba stav přizpůsobení se lidem, kteří nebyli ochotni se přizpůsobit. Je to věc názoru, ale abych dostál pravidlům, budu kritizovat - sám sebe. Pravidla to nezakazují, navíc já se dostatečně znám natolik, abych věděl, co si mohu jako kritik k sobě, jako autorovi dovolit, mohu se proto plně opřít do významu díla, které jsem jako autor napsal a které současně, jako kritik kritizuji. Jednou jsem měl napsáno v posudku: v kolektivu je oblíben i když jej svým jednáním, často rozvrací. Tenkrát jsem se zlobil, dneska tomu musím dát za pravdu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming