přidáno 25.05.2015
hodnoceno 3
čteno 1126(13)
posláno 0
Když mizel jsi z bojiště,
myslela jsem, že našla jsem tmu.
Bylo to jako pád herce z jeviště,
jako člověk co má mnoho nesplněných snů.

Zas ty nejhorší pocity,
že se už nikdy neshledáme.
Měla jsem se schovat do ulity,
nebo čekat až se potkáme?

Jasně jsem si uvědomovala,
že je to pouhé nepohodnutí.
Tak proč jsem to tak přeháněla
a dělala ukvapené rozhodnutí.?

To protože mi na Tobě záleží.
Protože chci jen Tebe.
Opustit by Tě šlo s těží,
a pak by na mne čekalo jen nebe.
přidáno 31.05.2015 - 22:10
misháá: Takové básničky mne napadají. :) Teď se pokusím o veselejší :)
přidáno 31.05.2015 - 19:55
Tahle básnička je plná smutku. Celkově tvoje básničky Zdeničko poslední dobou nejsou zrovna veselé. Líbí se mi. Jsi šikovná :)
přidáno 26.05.2015 - 09:32
Mno, nějaký potenciál v tom určitě je. Ale to provedení. Jak bych to řekl... Asi bych to přirovnal k batoleti, které zatím ťapká po čtyřech a vrávoravě se snaží stoupnout. To se mu nakonec podaří a svou pílí v budoucnu bude moci kráčet krásným, pevným krokem. Tvoje verše jsou v batolecím věku. Ale ono to příjde, neboj.
ps. ber to jako můj osobní názor, kterým tě nechci nijak urazit, či odradit. Jiní se na to třeba budou dívat jinak....

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Srdcerváč : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Bříza
Předchozí dílo autora : Nedosažitelní

» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Tématická soutěž

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2025 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming