...znáte to? Někoho potkáte - a znáte ho, přestože ho neznáte... :-)
přidáno 16.01.2014
čteno 1119(11)
posláno 0
Jako bych Tě znala
statisíce let...

A i když se zatím
stokrát změnil svět -
zase zněly
všechny zvony
mojí duše

A ty Tvoje oči
hned jsem poznala:

dřív než Ty
mě vzaly
do náruče



Komentáře zakázány autorem díla.
Jako bych Tě znala... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů

Následující dílo autora : Dvě oči ve tmě
Předchozí dílo autora : Tvým očím

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Severak :
Programátor, obdivovatel veřejné dopravy. Mívá (pro mě) krásné, zajímavé a netradiční nápady. Nebojí se experimentů, občas vystavuje i záměrně nedopsaná díla. Dobře se mi čte.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming