Kratší "báseň" pro jednu slečnu...
přidáno 07.10.2012
hodnoceno 1
čteno 1307(6)
posláno 0
Tma, bez proniknutí světla.
Srdce mé pomalu chřadne.
Samota... mého života metla.
Náhle hvězda přede mne spadne.

Zářivá a jasná,
tepe barvou krve...
Ač nebezpečná, tak krásná,
svázán jejím kouzlem jsem...

Uléhám s ní do trávy,
zase žiji, cítím slast.
V hlavě zní mi chorály,
na mou bolest sladká mast.

Takto užíval jsem dny.
Vznášejíc se v oblacích.
Hvězda přinesla mi lásku.
Tou hvězdou bylas ty...
přidáno 07.10.2012 - 23:50
Devils_PIMP
No nemam rad basne typu morseovka ;) ale tak neni to zas tak zle ale jsou tam mista za ktera bych se asi nepostavil - vitej

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming