|
Kratší "báseň" pro jednu slečnu...
|
Tma, bez proniknutí světla.
Srdce mé pomalu chřadne.
Samota... mého života metla.
Náhle hvězda přede mne spadne.
Zářivá a jasná,
tepe barvou krve...
Ač nebezpečná, tak krásná,
svázán jejím kouzlem jsem...
Uléhám s ní do trávy,
zase žiji, cítím slast.
V hlavě zní mi chorály,
na mou bolest sladká mast.
Takto užíval jsem dny.
Vznášejíc se v oblacích.
Hvězda přinesla mi lásku.
Tou hvězdou bylas ty...
Srdce mé pomalu chřadne.
Samota... mého života metla.
Náhle hvězda přede mne spadne.
Zářivá a jasná,
tepe barvou krve...
Ač nebezpečná, tak krásná,
svázán jejím kouzlem jsem...
Uléhám s ní do trávy,
zase žiji, cítím slast.
V hlavě zní mi chorály,
na mou bolest sladká mast.
Takto užíval jsem dny.
Vznášejíc se v oblacích.
Hvězda přinesla mi lásku.
Tou hvězdou bylas ty...
Devils_PIMP
No nemam rad basne typu morseovka ;) ale tak neni to zas tak zle ale jsou tam mista za ktera bych se asi nepostavil - vitej
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!

