a prosím, dodržovat pravidelné cykly... :-))
přidáno 12.07.2012
hodnoceno 2
čteno 1170(10)
posláno 0
Schoulilo se Půldně
pod zlatým úsměvem
Všechno voní přáním
Přivřené oči sní

Není kam ani proč
jen být a mít
Pánem chvíle v prožitku
smět poznat tajemství

Přiznej se příteli
kdys okusil
měls pro sebe
pár minut bez spěchu...
přidáno 12.07.2012 - 22:30
Pár minut bez spěchu ? Kdy to bylo ? Chci tady být co nejdéle a potom nic nestíhám :)))
přidáno 12.07.2012 - 22:22
Je to k zamyšlení, náhodou já se o to snažím.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
prostě "DOBROU CHUŤ!" ;-) : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Okamžik s Ráchel
Předchozí dílo autora : Skromná

» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :
Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming