|
|
Začínám být na pokraji svých sil.. Bydlíme tu asi dva a půl roku a je tu zase takových krámů!!! A když se tím probírám a přemýšlím, co bych vyhodila, nakonec zjistím, že všechno úplně nutně potřebuju.. (ale sbírku holčičích časáků jsem nakonec fakt odnesla do popelnice na papír)
Jsem unavená, můj pes je asi nemocnej, babička mýho kluka mě furt úkoluje (už ať jsme pryč!), můj kluk má taky plno krámů a všude je neuvěřitelnej bordel.
Podle kalendáře by mělo být léto, ale když se snažím vyvětrat a trochu odpočívat, začínám se klepat zimou a prohrabávat se pytlema a hledat svetr. Nakonec si půjčím jeho mikinu.
Už asi jen dva dny a nic není hotovo. Ani tady, ani tam. Připadám si zoufale a už se vidím, jak za dva dny budu courat k dodávce a strkat do naložených pytlů zapomenuté věci.
A navíc mi došel energeťák!
Moje máma vždycky říkala, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Když jsem byla mladší, tak jsem to nechápala. Nikdy bych nechtěla přijít o všechny svoje věci. Ale když se vám to nakonec jednou stane, zjistíte, jak vás to osvobodilo. Lpět na věcech je děsně svazující.
Vzpomínky zůstanou...
P.S. Všechno nejlepší všem Šárkám.
Jsem unavená, můj pes je asi nemocnej, babička mýho kluka mě furt úkoluje (už ať jsme pryč!), můj kluk má taky plno krámů a všude je neuvěřitelnej bordel.
Podle kalendáře by mělo být léto, ale když se snažím vyvětrat a trochu odpočívat, začínám se klepat zimou a prohrabávat se pytlema a hledat svetr. Nakonec si půjčím jeho mikinu.
Už asi jen dva dny a nic není hotovo. Ani tady, ani tam. Připadám si zoufale a už se vidím, jak za dva dny budu courat k dodávce a strkat do naložených pytlů zapomenuté věci.
A navíc mi došel energeťák!
Moje máma vždycky říkala, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Když jsem byla mladší, tak jsem to nechápala. Nikdy bych nechtěla přijít o všechny svoje věci. Ale když se vám to nakonec jednou stane, zjistíte, jak vás to osvobodilo. Lpět na věcech je děsně svazující.
Vzpomínky zůstanou...
P.S. Všechno nejlepší všem Šárkám.
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Stěhování : trvalý odkaz
Následující deník autora : Kdy se z chlapa stane sobec??
Předchozí deník autora : To byl Valentýn?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.

