Pro vás nic moc, pro mě mnoho. Zaslal mi jí člověk kterého miluji. Chtěl jsem se jen pochlubit.
přidáno 08.06.2012
hodnoceno 3
čteno 1142(7)
posláno 0
přidáno 21.05.2012
hodnoceno 4
čteno 1136(9)
posláno 0
Dlouho jsem zvažoval, zda ji sem vůbec dát. Mě samotnému se nelíbí. Tak suďte...
přidáno 16.05.2012
hodnoceno 3
čteno 1745(8)
posláno 0
přidáno 15.05.2012
hodnoceno 6
čteno 1588(7)
posláno 0
přidáno 12.05.2012
hodnoceno 3
čteno 1392(5)
posláno 0
Těžký večer, se slzami v očích. Měla být poslední, díky Bohu nebyla.
přidáno 11.05.2012
hodnoceno 4
čteno 1684(11)
posláno 0
přidáno 10.05.2012
hodnoceno 6
čteno 1855(19)
posláno 0
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :
Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming